Juokinga istorija apie labai ūkišką voverių šeimą. Kai tiesiog nusprendei pagražinti teritoriją

Mes su vyru turime 2 mašinas, jo paprastai stovi garaže, o mano kieme, po medžiu. O tame medyje gyvena voverių šeima, kasmet jos atsiveda vaikučių, kiekvieną rudenį pas jas verda darbas – atsargų ruošimas žiemai.

Aš daug laiko praleidžiu kieme, mėgstu sodinti gėlytes, todėl draugauju su voverėmis ir periodiškai atnešu joms riešutėlių. Kartais grįžtu iš parduotuvės – voverė jau tupi ir laukia, gal jai kas nors nubyrės…Žodžiu, tą rudenį aš dvi savaites nevažinėjau mašina ir vieną gražią dieną nusprendžiau išsiruošti į parduotuvę.

Ir štai pakeliui aš pastebiu, kad su mašina kažkas ne taip, per atvirą langą jaučiasi kažkoks kvapelis ir matau nesuprantamą baltą dūmą po kapotu. Žodžiu, parvažiuoju aš į kiemą ir šaukdama „Pas mane mašina rūksta!“, bėgu vyro. Atbėga vyras, dar pora vyrukų iš kiemo, atidaro kapotą ir mes matome, kad visas variklis užklotas iš viršaus riešutais, gilėmis, kažkokiomis šakelėmis ir gėlėmis iš mano klombos!

Ir visa tai lygutėliai sudėliota, variklio visiškai nesimato. Aš iškart supratau, kad čia voverės darbas, bet reikėjo matyti vyrų veidus, kurie apie voverę nežinojo ir visiškam šoke į tai žiūrėjo porą minučių, kol vienas neištarė: „O čia gėlės žydi…“. Po to mano brangiausias atsisuko į mane ir užriko ant viso kiemo: „Kam tu čia gėles pasodinai?!!“

Leave a Reply