Atsisveikinkite su celiulitu: prireiks vos 1 produkto

Obuolių acto sidras taps jūsų geriausiu sąjungininku kovoje su celiulitu. Tereikia žinoti tik kelias mažas gudrybes ir galėsite džiaugtis lygia ir švelnia oda.

1. Anticeliulitinis gėrimas. Paruoškite obuolių sidro acto ir drungno vandens mišinį: į stiklinę vandens įpilkite 2 arbatinius šaukštelius obuolių sidro acto, o kad skonis būtų geresnis, galite įdėti šaukštelį medaus.

Mėgaukitės šiuo gėrimu vieną kartą per dieną. Geriausia – ryte, prieš pusryčius, ir pasakykite „sudie“ celiulitui tik per kelias savaites.

Šis gėrimas ne tik padės atsikratyti celiulito, bet ir pašalins toksinus, taip pat padidins jūsų medžiagų apykaitą ir sumažins apetitą.

2. Masažo aliejus. Kitas būdas, kuriuo galite naudoti obuolių sidro actą nuo celiulito, yra jo panaudojimas paveiktoms vietoms masažuoti.

Viskas, ko jums reikia, tai paruošti 3 šaukštų obuolių sidro acto ir 1 šaukšto aliejaus (argano aliejaus, alyvuogių ar migdolų aliejaus) mišinį.

Gautą mišinį tepkite ant celiulito pažeistos vietos ir masažuokite 5–10 minučių. Trinant odą turite jausti šilumą. Po to nusiplaukite ir nuvalykite kojas bei patepkite drėkinamuoju losjonu.

Kartokite šį veiksmą kiekvieną dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus. Be to, masažas pagerins jūsų kraujotaką ir paliks odą lygią ir be celiulito.