5 avalynės poros , kurių tau tikrai reikia šį rudenį

Dabar pats laikas susimąstyti, kokią avalynę įsigyti rudeniui, kad atrodytum stilingai. Ir svarbiausia – jaustumeis komfortiškai tiek saulėtomis dienelėmis, tiek lietingu oru.

Kaubojiški batai

Šį rudenį vėl aktualūs odiniai kaubojiški batai. Street-style žvaigždės sumaniai derina juos su retro sijonais ir džinsais, grakščiomis Viktorijos stiliaus palaidinėmis ir romantiškomis suknelėmis.

Botfortai

Stilingi botfortai sudarys tinkamą konkurenciją kaubojiškiems batams. Be to, šiuolaikinės tendencijos neapriboja savęs jokiais rėmais. Jūs galite rinktis bet kokį modelį: odinius, zomšinius, lakinius, juodus, raštuotus, švelniai pastelinius ir net neoninių atspalvių.

Botiljonai

Kuo ryškiau ir neįprasčiau, tuo geriau. Stenkitės rinktis botiljonų modelius, maksimaliai nutolusius nuo klasikos. Neoninės spalvos, metalikas, neįprasti įspaudai ar lakuota oda. Šį sezoną galima leisti sau viską. Net gyvatės ar leopardo raštas atrodys ultrašiuolaikiškai.

Batai su raišteliais

Jei jūs nepasiruošusi madingiems eksperimentams, atkreipkite savo žvilgsnį į įprastus batus su raišteliais. Tai gali būti ir pakankamai grubūs, masyvūs modeliai. Arba, atvirkščiai, moteriški Viktorijos stiliaus, aptempiantys koją.

Kedai

Griozdiški kedai vis dar trende. Taip pat įdomūs modeliai su neįprastu dekoru, tokiu kaip papildomi dirželiai, sagtelės, lipdukai. Ir atvirkščiai, ultra lygūs snikeriai be raištelių ir sagtelių.

Leave a Reply