Raskite savyje drąsos išeiti, kai jums neduoda dingsties pasilikti

Paolo Coelho rašė, kad „jei jums užteks drąsos pasakyti „viso gero“, gyvenimas būtinai apdovanos nauju „labas“.

Ši mintis man atėjo į galvą, kai aš svarsčiau apie savo gyvenimą ir pajaučiau didžiulę tuštumą viduje. Man buvo taip blogai, taip skaudėjo ir taip ilgai, kad aš jau nebesitikėjau pamatyti šviesos tunelio gale.

Bandydama prisikapstyti, kodėl taip laikausi už meilės, kuri daro mane nelaimingą. Be galo norėjau, kad mylimas žmogus pasikeistų, kad vėl pakiltų saulė ir išsisklaidytų debesys…

Tiesa buvo ta, kad aš paprasčiausiai bijojau jį paleisti. Mane baugino pati mintis, kad daugiau nesutiksiu tokio pat, kaip jis. Aš apgaudinėjau save, kad mus sieja gili ir stipri meilė. Bet tai buvo ne taip.

Tai buvo nuodinga meilė, kuri ardė mano sielą. Aš supratau, kad ji mane tempia vis giliau ir giliau, todėl išsigelbėjimas vienas – bėgti, ir kaip galima greičiau.

Puikiai suvokiau, kad man labai skaudės išeiti. Juk aš šitiek įdėjau į šią meilę. Energijos, laiko, jėgų. Aš tiesiog negalėjau pasiduoti po viso to! Juk aš ne iš tų, kas pasiduoda be kovos. Taip man rodėsi. Tada…

Bet aš negalėjau ilgiau su juo likti. Ir priėmiau sprendimą pažiūrėti į akis visoms savo baimėms, kurios paralyžiavo mano valią. Priėmiau sprendimą gyventi be jo. Ir viskas pasirodė ne taip jau baisu. Tiksliau – visiškai nebaisu. Dabar aš viena, ir, sąžiningai prisipažinsiu, dar niekada man nebuvo taip ramu širdyje. Aš radau taiką ir harmoniją viduje.

Jei jūs jaučiate, kad santykiuose niekas jūsų nelaiko – išeikite. Todėl kad likti su žmogumi, su kuriuo jūsų niekas nevienija, žymiai skaudžiau, nei išeiti. Nekankinkite savęs. Niekas nevertas jūsų ašarų.

Raskite savyje drąsos, kuri taip būtina tokiais gyvenimo periodais. Žinau, ką jūs jaučiate. Suprantu, kaip skauda. Bet išeikite. Eikite į priekį per gyvenimą ir nesidairykite. Pasitikėkite savo intuicija. Juk ji seniai pasufleravo jums šį sprendimą, ar ne taip?

Raskite savyje drąsos pradėti gyvenimą iš naujo. Rasti naujus tikslus. Sugalvoti naujas svajones. Daryti tai, kas atneša jums džiaugsmą ir laimę. Nebijokite – drąsiai eikite į priekį!

Jums reikia išsiveržti iš šių nuodingų santykių, kad vėl atrastumėte save. Ir, patikėkite manimi, galiausiai tai to verta. Kai jūs atsikratysite visa ko toksiško savo gyvenime, tai vėl atrasite vientisumą.

Nebijokite. Ir neatsigręžkite. Laimė – priešaky!