Praėjus 6 savaitėms po gimdymo gydytojai nustebino sutuoktinius diagnoze…Vyras išgirdęs net išbalo!

Šiandieninio mūsų pasakojimo herojei Elizai Kerbi iš Sidnėjaus 27 metai. 2016 m sausį ji pagimdė dukrą, kurią pavadino Čarli. Tačiau praėjus vos pusantro mėnesio po gimdymo sutuoktinių laukė šokiruojanti naujiena…

Pasirodo, Eliza vėl pastojo. Ir šį kartą jos ir vyro laukė dvigubas siurprizas: dabar jie laukėsi dvynių!
„Tiesą sakant, aš net nesusimąsčiau apie kontracepciją. Visi mano giminaičiai ir pažįstami tikino mane, kad maitinant krūtimi pastoti neįmanoma. Bet, kaip pasirodė, visa tai paistalai!“ – pasidalijo emocijomis Eliza.

„Aš niekaip negalėjau patikėti, kad vėl pastojau, bet jaučiau tai. Aš išbandžiau 4 nėštumo nustatymo testus, kol gavau teigiamą rezultatą“,- tęsia savo pasakojimą mamytė.

„Paskui mes kartu su vyru nuėjome išsitirti. Kai gydytojas pranešė, kad pas mus bus dvyniai, mano Benas išbalo tai išgirdęs!“ – besijuokdama prisimena Eliza.

Tačiau sutuoktiniai greitai suėmė save į rankas. Jie su įkvėpimu laukė pagausėjimo ir išsamiai aprašinėjo visus savo pojūčius tinklaraštyje.

„Dėl pakartotinio nėštumo aš neskyriau tiek daug laiko savo Čarli, kiek norėjosi. Faktiškai ją augino vienas mano vyras Benas“,- parašė Eliza viename iš savo postų.

Gruodį į pasaulį atėjo du puikūs dvyniai berniukai. Dabar bet koks pasivaikščiojimas su vaikais tampa Elizai ir Benui tikru įvykiu. Bet sutuoktiniai nenusimena ir džiaugiasi kiekviena diena!

Žiūrėdamas į Kerbių šeimos nuotraukas sugauni save galvojant, kad tai velniškai malonu – turėti daug vaikučių. Ir jei šios nuotraukos pakelia tau nuotaiką, pasidalink jomis su draugais.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Leave a Reply