Šios pensininkės nustebino visus. Jos pačios pasirūpino savo senatve

Anksčiau ar vėliau kiekvienas susimąsto apie senatvę. Žmonės nerimauja dėl pensijos, sveikatos būklės, būsto.

Ši istorija apie tris išradingas bobutes, kurios iš anksto pasirūpino savo gyvenimu pensijoje. Jos persikėlė į tris jaukius namelius ant ratų.

Šiai damai 72 m. Ji nenorėjo persikelti į senelių namus ir pati pasirūpino savo senatve. Kad netaptų našta savo šeimai ir neleistų didžiulių sumų komunalinėms paslaugoms, dama pardavė didelį namą ir įsigijo mažą namelį ant ratų.

Jaukiame jos namelyje yra visko, ko reikia normaliam gyvenimui: nedidelė virtuvė su virykle ir plautuve, patogi sofutė, vonios kambarys su dušu, kriaukle ir tualetu bei miegamasis.
Miegamasis yra antrame aukšte, bet dama užsisakė sau patogius laiptus, kuriuos suprojektavo atitinkamai jos pageidavimams.

O čia jos draugės namas. Jai tik 60 metų, bet ji juda vežimėlio pagalba.
Įėjimas į jos namą yra su patogiu pandusu, o namo viduje yra specialus vežimėlio keltuvas, kadangi dama labai mėgsta miegoti palėpėje.

O trečia draugė be namelio nusipirko dar ir labai jaukią verandą. Ten ji patalpino hidromasažinę vonią ir dabar turi spa kurortą savo namuose, o jos kaimynės-draugės mielai eina pas ją į procedūras.

Šios damos laimingai gyvena savo mini gyvenvietėje. Pensijos joms užtenka viskam, jos aktyvios ir pozityvios ir nekrauna naštos savo giminaičiams, kas joms buvo taip svarbu. Protingos ir išradingos damos pačios pasirūpino sąlygų sukūrimu pačioms sau. Šaunuolės!

Leave a Reply