Aš nesupratau,kodėl tėtis 20 metų nešioja šį polo. Sužinojusi tiesą aš apsiverkiau

Merginos istorija apie tai, kodėl jos tėvas ištisus 20 metų dėvi vienus ir tuos pačius marškinėlius, sugraudino interneto naudotojų širdis visame pasaulyje.

Tviterio naudotoja vardu Ria papasakojo savo sekėjams širdį veriančią istoriją apie savo tėvą, patalpinusi fotografijas su 20 metų skirtumu, kur jis įamžintas su vienu ir tuo pačiu polo. Šią nuotrauką Japonijos gyventoja rado, tvarkydama senelio butą po jo mirties. Fotografija buvo padaryta tėvų medaus mėnesio metu, ir Ria atkreipė dėmesį, kad jis sėdi su tais pačiais marškinėliais, su kuriais ji matė jį neseniai.

Mergina iškart suprato, kame reikalas. Jos motina mirė prieš 18 metų, ir šiuos marškinėlius tėvas išsaugojo kaip savo mylimosios atminimą. Ji prisipažino leidiniui BuzzFeed, kad nesuprato, kaip galima saugoti vieną drabužį taip ilgai ir koks brangus širdžiai jis turi būti. Kai ši jautri istorija tapo žinoma visuomenei, Ria papasakojo kitas detales apie šiuos marškinėlius.

„Net jei jie plyšo, tėtis savo rankomis užsiūdavo skylutę. Jis nešioja juos tik ypatingomis progomis.“
Po žmonos mirties Rios tėvas daugiau nevedė, o pašventė savo gyvenimą dukros ir sūnaus auklėjimui. Interneto naudotojai rašo merginai jausmingus komentarus, o ji stebisi, kaip nusiskundimas tėvu, kuris niekaip negali išsiskirti su senu drabužiu, virto tokia liūdna istorija.

Leave a Reply