Interneto naudotojai pasmerkė tėvą, suplėšiusį sūnaus dovaną jo akyse

Socialiniame naujienų tinkle Reddit gana dažnai žmonės publikuoja savo gyvenimiškas istorijas, kurios sukelia gyvą diskusiją tarp naudotojų.

Taip vienas vyras papasakojo savo istoriją.

„Mano 6 metų dukra davė mano 8 metų sūnui popieriaus lapą, kuriame ji kažką pavaizdavo. Mergaitė nusprendė pasigirti. Bet sūnus ,paėmęs piešinį, su žodžiais „Man tai neįdomu“, suplėšė jį.

Dukrelė, žinoma, apsiverkė. Aš tapau šio incidento liudininku. Todėl nusprendžiau pamokyti sūnų. Aš nuėjau į jo kambarį ir radau dovaną, kurią vakar padovanojau jam ir padariau su ja tą patį ką ir jis su dukters piešiniu. Suplėšiau jo akyse.

Jis apsiverkė ir nubėgo pas mano žmoną. Sutuoktinė stojo į sūnaus pusę. Ji pasakė, kad berniukas padarė blogai, bet man nereikėjo nusileisti iki vaiko lygio, o vertėjo pamokyti kaip tėvui. Nors man atrodo, kad tai ir yra „būtina pamoka“. Jis turi suprasti, kas tai yra, kai tavo daiktą laužo, plėšo ar naikina.“

Vyriškis pasakė, kad jis – 5 vaikų tėvas. Tarp kitko, jis turi 4 dukteris ir 1 sūnų. Berniukas gimė ketvirtas. Po to, kai sutuoktiniams gimė jauniausioji dukra, sūnus nuolat ją skriaudžia.

Bet naudotojai pagrinde pasmerkė tėvo žiaurumą sūnaus atžvilgiu. Jie liko solidarūs su jo žmona ir priminė, kad suaugusieji turi elgtis geriau už vaikus ir rodyti jiems gerą pavyzdį. Po kurio laiko vyriškis sutiko ir pripažino savo kaltę.

Leave a Reply