Kuo daugiau pinigų išleisi mylimai moteriai, tuo tapsi turtingesnis

„Vyras turi investuoti į savo moterį!“ –tuos žodžius išgirdau iš vieno vyro, kuriam labai gerai sekasi. Jis kvietė ir kitus vyrus laikytis šio patarimo.

Netrukus dar iš vieno: “Kuo daugiau pinigų išleisi dėl mylimos moters, tuo geriau seksis ir būsi turtingesnis!”
Tai byloja ir daugelis senųjų tradicijų. Kodėl? Todėl, kad moteris – Gerovės Deivė. Kuo santykiuose ji bus laimingesnė ir labiau patenkinta, tuo geriau seksis jos vyrui. Vertinant tai, kaip moteris atrodo, kaip ji apsirengusi, kaip kalba – labai daug galima sužinoti apie jos vyrą.

Mylintis ir nuovokus vyras nepagailės dovanų ir komplimentų brangiai žmonai, nes jis žino, jeigu žmona juo nepatenkinta –sulaukti sėkmės jam bus labai sunku; tokia jau moters psichinė galia. Kuo geriau ja rūpinsis, tuo gražiau ji žydės, tuo bus turtingesnė, tuo energetiškai stipresnė, vadinasi, savo geromis mintimis apie vyrą pritrauks prie jo daugiau palankių aplinkybių, reikalingų ryšių, resursų, laimės ir sėkmės…

Jeigu vyras nesistengia rūpintis savo žmona, nejaučia atsakomybės aprūpinti šeimą, nesiekia apsaugoti moters nuo darbo, gyvenime jam bus labai sunku ir moraliai, ir materialiai…Bet vos tik jis imasi vienintelio šeimos maitintojo ir lyderio vaidmens, pradeda tinkamai aprūpinti šeimą ir žmoną, jį pradeda lydėti sėkmė!

Moteris – ne vyras, tenkintis mažuma jai sunku…jai reikia komforto, grožio, jai reikia naujų įspūdžių ir emocijų. Jeigu vyras sugeba visa tai suteikti – laimingesnės, labiau mylinčios ir dėkingesnės jam nepavyktų surasti!..

Na, merginos, žinoma, neturi pamiršti, kad jos – mūzos, įkvėpėjos, ne reikalaujančios, o duodančios, ne laukiančios, o dovanojančios, viską priimančios, kantrios, ištikimos ir be galo tikinčios savo kilnaus riterio jėga ir išmintimi!

Leave a Reply