8 dalykai, kuriuos reikia nustoti daryti po 50-ies

1. Sėdėti ant dietų.
Pirma, jos neveikia. Dar daugiau, ilgalaikėje perspektyvoje jos tik sukelia svorio padidėjimą. Antra, nuo dietų genda nuotaika, charakteris ir gyvenimo kokybė.

2. Uždažyti žilumą.
Ne, dažyti plaukus – tai visada prašom. Jei jums norisi, ir ta spalva, kuri jums tinka. Ne tam, kad paslėptumėte žilus plaukus, o tam, kad gautumėte malonumą nuo savo išvaizdos.

3. Svarbius dalykus atidėti vėlesniam laikui.
Egzistuoja reikalų klasifikacija. Svarbūs ir skubūs – tai, ką reikia padaryti tiesiog dabar, ir tai, kas jums svarbu. Nesvarbūs, bet skubūs – buitiniai rutininiai dalykai, kuriems visgi reikia skirti laiko. Nesvarbūs ir neskubūs – užsiėmimai kokiais nors nebūtinais niekais. Ir galiausiai, svarbūs, bet neskubūs.

4. Gėdintis savo klaidų.
Mažai yra pasaulyje dalykų, tokių pat įdomių, įkvepiančių ir sukeliančių pagarbą, kaip brandus žmogus, kuris sąžiningai pasakoja savo klaidų istoriją. Tuo pačiu išsaugoti saviironiją – išvis aukštasis pilotažas.

5. „Pašvęsti save“ vaikams ir anūkams.
Didžiulė laimė, kai jūs iš tiesų reikalingi savo artimiesiems. Bet taip pat laimė – kai artimieji palaiko vienas kitą realizuojant svajones.

6. Kartoti praeitą kelią.
Netgi tiesiogine prasme – jei jūs reguliariai vaikštote (važiuojate, plaukiate ir skrendate) iš punkto A į punktą B, smegenų darbo specialistai rekomenduoja periodiškai atsitraukti nuo įprasto maršruto. Naujos neuronų jungtys pačios savęs nesukurs, ir smegenims reikia pastoviai duoti naujo darbo.

7. Pergyventi, ką apie jus pagalvos.
Po penkiasdešimties nustoji pergyventi dėl aplinkinių nuomonės. Tai puikiai palengvina gyvenimą ir padeda veikti ir atrodyti taip, kaip norisi.

8. Atmesti neįmanoma.
Būkite realistais – reikalaukite neįmanomo. Jei anksčiau tam daugeliui nepakanka vidinio ryžto ir brandos, tai po 50-ies metų – pats laikas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Leave a Reply