Neseniai kaimynė man pranešė nemalonią naujieną. Pasirodo, kad kitas kaimynas, man nesant, įsibrovė į mano sklypą

Šiandien norėčiau pasidalyti problema ir paprašyti patarimo. Taip jau atsitiko, kad neseniai kaimynė man pranešė nemalonią naujieną. Pasirodo, kad kitas kaimynas, man nesant, įsibrovė į mano sklypą. Kaimynė prisiekinėja, kad savo akimis matė, kaip ji išnešė kibirą obuolių.

Aš tuo netikiu. Mes pažįstami jau daug metų, bet nesame draugai. Aš to nesitikėjau. Bet pavasarį praradau savo bijūnus. Tai didžiulis krūmas, kuris ten augo daug metų, ir aš juo rūpinausi. Tiesą sakant, maniau, kad žiedai nušalo. Bet kasdamas žemę radau moterišką gėlių klumpę.

Tuomet ir pradėjau galvoti. Paaiškėjo, kad turiu įrodymų. Greičiausiai tai buvo nesąžininga kaimynė, kuri, kaip princesė, pametė savo batelius. Galiu tik numanyti, kad kažkas ją išgąsdino. Ji išsigando ir greitai pabėgo, bet bateliukas liko.

Norėjau tai išsiaiškinti, todėl nuėjau jų aplankyti. Tačiau kaimynė į mano bandymus pasikalbėti ir aptarti situaciją reagavo itin agresyviai. Ji šaukia, keikiasi ant visų aplinkinių. Apskritai dabar mūsų namuose tvyro kažkokia bloga atmosfera.

Ėmiau akimirką kalbėtis su vyru. Jis šniurkštelėjo ir pasakė, kad vagies sugauti neįmanoma. Ir kad visa tai – mano vaizduotė ir informatoriai. Taip mus apkaltino. Vadinasi, dabar turiu sėdėti pasaloje ir visą laiką stebėti vagilę, kad pagautų ją nusikaltimo vietoje?

Keista, bet aš niekada nebūčiau jos tuo įtaręs. Ji dirba slaugytoja kaime. Ji turi automobilį ir sudaro įspūdį žmogaus, kuriam nereikia papildomų įspūdžių. Ji negeria, net nerūko.

Užvakar atėjau į kaimo namus ir pamačiau, kad prie tvoros iš jos pusės buvo patręštos gėlės. Matyt, kažkas ten vaikščiojo.

Dabar nežinau, ką daryti. Eiti į policiją nepatogu. Ar pavogtos gėlės yra pagrindas patraukti baudžiamojon atsakomybėn?