Giminaičiai atvyko pas mus apsistoti visai savaitei ir piktinosi, kad atsisakiau juos apgyvendinti

Dažniausiai esu labai svetinga šeimininkė. Mėgstu priimti svečius savo namuose, mėgstu gaminti skanėstus ir kepti pyragus. Bet tik man patinka priimti ir pakviesti svečiai. Daug kartų perspėjau visus savo artimuosius, kad noriu, kad jie mane įspėtų apie savo atėjimą.

Mes su vyru labai nemėgstame, kai ateina artimieji ir nori pas mus nakvoti ar net savaitę pagyventi. Mums tai tikrai nepatinka!

Visada atsisakau visų giminaičių iš kitų miestų. Siūlau jiems susirasti viešbutį ir ten išsinuomoti nebrangų kambarį. Ir mano artimieji dėl to mane labai įžeidžia.

Nesuprantu kodėl! Turime didelį butą, atrodo, vietos turėtų užtekti visiems. Bet aš tiesiog nenoriu, kad kas nors praleistų naktį su mumis.

Neseniai manęs aplankyti atėjo pusseserė su vyru ir mažu vaiku. Iš karto pasakiau, kad pas mus nakvoti neliks. Mano sesuo buvo man labai nusiminusi. nesuprantu kodėl.

Maitinau, vedžiojau po miestą, rodžiau geras parduotuves. Mes kalbėjome. O sesuo nuėjo ir pasiskundė mamai. Tada paskambino teta ir pradėjo su manimi ginčytis: kad bute tiek vietos, kad galėčiau padaryti vietos. Bet aš kategoriškai nesutinku su tuo!

Su vyru gyvename įprastu ritmu. Mūsų sūnus jau užaugo ir gyvena atskirai. Mažas vaikas mums sukeltų daug nepatogumų ir rūpesčių.

Be to, man nepatinka, kai kažkas vaikšto po mano virtuvę ir bando man patarti. Ir visi mano artimieji mėgsta patarti.

Nenoriu, kad mes su vyru jaustumėmės nepatogiai. Kodėl mums to reikia?

Kodėl artimieji galvoja tik apie save? Kodėl jie neįstoja į mūsų vietą? Juk jie nesijaustų patogiai, jei atvažiuotume pas juos gyventi visai savaitei?

Juk galite saugiai išsinuomoti viešbutį ir ten gyventi! Aš negaliu suprasti, kodėl mano artimieji nenori to daryti, bet nori gyventi su manimi ir sukelti tokį diskomfortą?