Aš taip pavargau nuo savo gyvenimo, kad paprasčiausiai nusipirkau kelialapį ir išvykau poilsiauti. O vaikus palikau savo mamai

Kaip man nusibodo mano gyvenimas! Mes su vyru turime du mažus vaikus. Aš labai pavargstu, o vyras man visiškai nepadeda.

Pastoviai viską darau viena: ir tvarkau, vaikus maitinu, ir maistą ruošiu, ir žaidžiu su jais, ir gydau juos, kai jie suserga. Daug kartų prašiau vyro man padėti, tačiau jis atsisako, sako, kad labai pavargsta darbe.

Aš ėmiau taip pavargti, kad man atrodė, jog greitai išprotėsiu. Nežinojau, ką daryti. O čia draugė pasiūlė man pirkti kelialapį į Egiptą: ji negalėjo vykti, kilo rimtų problemų. Visai nebrangiai. Pagalvojau ir sutikau.

Taip seniai svajojau apie poilsį ir negalėjau praleisti tokios galimybės. Susirinkau daiktus, kol vyras buvo darbe. Vaikus nuvežiau savo mamai. Pasakiau, kad vaikus palieku porai valandų. O pati pasiėmiau lagaminą ir nuvažiavau į oro uostą.

Tik iš ten parašiau žinutes motinai ir vyrui, kad aš išskridau poilsiauti. Nežinau, kas bus, kai grįšiu. Tačiau toliau taip tęstis negalėjo. Mano jėgos ir kantrybė tiesiog baigėsi. Aš nusipelniau poilsio!

Kokia aš buvau laiminga, kai lėktuvas nusileido Egipte! Jokios kaltės, kad taip pasielgiau, aš nejaučiu. Man tiesiog buvo būtina pakeisti aplinką. Kitaip paprasčiausiai būčiau patekusi į beprotnamį.