3 tempimo pratimai, kurie pakeis jauninamąsias procedūras pas kosmetologą

1. Vaiko poza.

Pratimas gerina smegenų aprūpinimą krauju, organizmo audiniai geriau prisotinami deguonies, kas leidžia išvengti priešlaikinio senėjimo.

Pradinė padėtis: sėdint ant grindų, parieskite kojas po savimi taip, kad sėdmenys liestų kulnus. Pasilenkite į priekį, pilvu atsigulkite ant kelių ir ištieskite rankas. Kvėpuokite lygiai ir giliai. Išlaikykite šią pozą tiek, kiek galėsite.

2. Pasilenkimai pirmyn sėdint.

Reguliariai atliekant gerėja laikysena, dingsta susikūprinimas ir nugaros įtampa.

Pradinė padėtis: sėdint ant grindų ištieskite kojas, stenkitės laikyti tiesią nugarą.
Ištieskite rankas aukštyn ir lėtai pradėkite korpusu temptis į priekį, stengdamiesi pasilenkti kaip galima žemiau, kojas laikykite tiesias. Pasistenkite apimti pėdas rankomis. Jei pasiekti kol kas nepavyksta, galima naudoti pėdų apglėbimui nedidelį rankšluostį. Pasilenkę maksimaliai žemai, išlaikykite šią padėtį kiek galėsite. Jausti įtampą šioje pozoje normalu, tačiau neverta lenktis per skausmą.

3. Stuburo tempimas.

Pratimas gerina vidaus organų kraujotaką, šalina dubens raumenų užspaudimą, dėl to eisena tampa lengva ir grakšti.

Pradinė padėtis: sėdėdami ant grindų, išskėskite kojas į šalis kaip galima plačiau. Palenkite galvą į priekį, prispaudę smakrą prie kaklo pagrindo. Kvėpuokite lėtai. Pradėkite lenktis į priekį, krūtine stengdamiesi siekti grindis. Sustokite, kai tik pajusite maksimalią įtampą. Per skausmą atlikti pratimo nereikia. Išlaikykite šią pozą kaip galima ilgiau.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Leave a Reply