Štai priemonės nuo peršalimo ir gripo, kurios tikrai veikia

1. Tiesiog pailsėkite.
Tai paprasčiausias ir efektyviausias kovos su gripu būdas.
Poilsis – geriausias vaistas.
Pirmiausia, neišsimiegojimas kenkia jūsų savijautai bet kokiu atveju; antra, miegant imuninė sistema dirba maksimaliai. Jei jūs negaunate 7-8 valandų miego, jūsų organizmui tiesiog nepakanka jėgų kovai su infekcija, štai ir viskas.

2. Susilaikykite nuo alkoholio.
Alkoholis sukelia organizmo dehidrataciją ir imuniteto nusilpimą – tai visiška priešingybė tam, ko reikia sergant.
O štai karšti gėrimai – kitas reikalas. Arbata su citrina – patikrintas variantas. Taipogi galima užsiplikyti karšto gėrimo su ciberžole: ji pasižymi įrodytu priešuždegiminiu poveikiu, nors nežinoma, kiek laboratorinius rezultatus galima perkelti žmogaus organizmui.

3. Tarp kitko, apie karštus gėrimus: sriuba tikrai bus ne pro šalį.
Karšta sriuba šildo užsikimšusią nosiaryklę ir tuo pačiu padeda išvalyti kvėpavimo takus.

4. Prižiūrėkite gleivinę.
Gerklės skalavimas sūriu vandeniu (ketvirtis-pusė arbatinio šaukštelio druskos stiklinei šilto vandens) sumažina uždegimą ir padeda esant kosuliui, skausmui ir slogai. Drėkinimas taip pat gali sumažinti sudirgimą ir net užkirsti kelią gleivių susidarymui. Karšti garai gali būti naudingi, tik nenaudokite verdančio vandens, kad neapsiplikytumėte.

5. Nevartokite antibiotikų.
Pajutę artinantis ligą, daugelis griebiasi naudoti stipraus poveikio stebuklingą priemonę, kuri akimirksniu išvaduos juos iš kančių. Taigi: niekada nevartokite antibiotikų tik todėl, kad jums pasidarė bloga.
Greičiausiai jums peršalimas arba gripas, o jų neįmanoma išgydyti antibiotikais. Antibiotikai naikina bakterijas, o peršalimo ligas sukelia virusai.

6. O kokie vaistai padės?
Vaistai nuo peršalimo neišgydys ligos, bet gali palengvinti simptomus. Todėl vartokite tai, kas jums paprastai padeda.
Deja, nei vitaminas C, nei ežiuolė nesuteikia pastebimo efekto. O štai ledinukai su cinku gali pagreitinti sveikimą, pradėjus juos vartoti reguliariai paros bėgyje nuo simptomų atsiradimo pradžios.

7. Kai tik pasveiksite, pasiskiepykite nuo gripo.
O kaip jūs kovojate su peršalimais?

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Leave a Reply