Lauro lapas – senatvės priešas Nr.1

Aiškiai išreikštos jauninančios savybės, o taip pat odos dangos atstatymas ir antioksidacinis efektas priedo – visa tai lauro lapas veidui. Galbūt kas nors ir atsisako prieskonio naudojimo kulinarijoje dėl aštraus kvapo, bet atsisakyti produkto naudojimo naminėje kosmetologijoje – tikra kvailystė. Kaukės ir losjonai jo pagrindu lygūs brangiai kainuojančioms profesionalioms priemonėms.

Reguliarus naudojimas sutraukia poras ir išlygina odą, tonizuoja ją ir daro stangria, regeneruoja ir stimuliuoja apykaitos procesus, dezinfekuoja ir padeda kovoje su įvairiausiais odos negalavimais. Lauro lapo naudą veido ir kaklo odai sunku aprašyti, ją reikia pajausti.

Kaukė veidui

Susmulkinkite 8 g lauro lapų. Suberkite į sausą indą, užpilkite 100 ml šalto spaudimo alyvuogių aliejaus ir įdėkite 2 valgomuosius šaukštus avižų dribsnių be jokių priedų. Užsukite indą, gerai jį supurtykite.

Kai dribsniai išbrinks, užtepkite lauro lapų kaukę ant švarios veido ir kaklo odos. Palaukite pusę valandos ir nuplaukite. Geriau kaskart naudoti šviežiai paruoštą mišinį. Pakartokite procedūrą dukart per savaitę.

Nuoviras probleminiam odos tipui

Užvirinkite 100 ml vandens. Įdėkite 10 g susmulkintų lapų ir pavirkite 2 min. Palikite lauro lapų nuovirą kol pilnai atauš. Po to perkoškite ir naudokite nuovirą vietoje toniko veidui kartą per dieną savaitės bėgyje.

Priemonei visiškai susigėrus apšlakstykite veidą ir patepkite kremu, o paskui darykite įprastą makiažą. Tokį nuovirą reikia laikyti šaldytuve.

Losjonas riebiam tipui

Riebalinių liaukų darbo normalizavimui ir patinimų šalinimui susmulkinkite 5 lauro lapelius, užpilkite 200 ml verdančio vandens, laikykite 2 val , nukoškite ir pridėkite po 2 valgomuosius šaukštus spirito ir citrinos sulčių. Valykite veidą losjonu ryte ir vakare.

Kelintą kartą stebiuosi, iš kokios netikėtos pusės gali atsiskleisti pats paprasčiausias produktas. Lauro lapai veidui padės padaryti odą sveiką ir pristabdys senėjimo procesą. Dalinkitės informacija su draugėmis ir sutaupykite pinigus kartu.